HABERLER

Anasayfa Haberler Bursa Fan Club, İlk Ziyaretini Başkan AKTAŞ’A Gerçekleştirdi.

Bursa Fan Club, İlk Ziyaretini Başkan AKTAŞ’A Gerçekleştirdi.

BURSA FAN CLUB BAŞKANI SELİM YEDİKARDEŞ: “BURSA İÇİN MADDİ VE MANEVİ ÖZVERİYE HAZIRIZ”

 Geçtiğimiz günlerde yapılan 19. Olağan Genel Kurul Toplantısı sonrasında Bursa Fan Club Başkanlığına seçilen Selim Yedikardeş ve Yönetim Kurulu Üyeleri, ilk ziyaretlerini Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’a gerçekleştirdi. Yaptığı çeşitli sosyal faaliyetler ve yardımlarla kuruluşunun 30’uncu yılına yaklaşan Bursa Fan Club’ın yeni yönetimi, 19.Genel Kurul Toplantısının ardından protokol ziyaretlerine başladı. Ziyaretler kapsamında Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’la tarihi belediye binasındaki makamında bir araya gelen Bursa Fan Club Başkanı Selim Yedikardeş ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Bursa için yapılabilecek ortak çalışmalar konusunda Başkan Aktaş’la görüş alışverişinde bulundu.

“Bursa için güçlü olalım, birlikte hareket edelim”

Başkan Aktaş’ı ziyaretindeki konuşmasında, 30’uncu yılına yaklaşan Bursa Fan Club’ın kentin sosyal ve kültürel yaşamına önemli katkılarda bulunduğuna vurgu yapan Bursa Fan Club Başkanı Selim Yedikardeş, “Bursa’mız, ticaretteki ve sanayideki gücünün yanı sıra tarihsel kökleri ile yüzyıllar boyunca deneyimlerle kazanılan ve kuşaktan kuşağa aktarılarak insanların ortak belleğinde yer eden geleneksel yaşam kültürüyle sadece ülkemizin değil dünyanın da en kadim şehirlerinden biridir. Dolayısıyla böyle önemli bir şehir için bizim gibi Bursa aşığı STK’ların yerel yöneticilerle olan iletişimi her zaman güçlü olmalıdır. Bu vesile ile bizler de yeni dönemde, şehrimiz adına yapılması gereken konularda Sayın Başkanımızla ve tüm paydaşlarla uyum içinde çalışmak için hazırız. Bursa için güçlü olalım, birlikte hareket edelim” diye konuştu. Yedikardeş, “Bursa, şehirler yarışında uluslararası platformda dünya şehirleri ile turizmden tarıma, tarih ve kültürden sanayiye kadar yarışabilecek birçok misyona ve kabiliyete sahiptir. Bunları değerlendirmeliyiz. Belki de bunlar için özel çalışma grupları kurmalıyız. Biz Bursa için elimizden gelen maddi ve manevi özveriye hazırız” diyerek sözlerini tamamladı.

Yedikardeş’ten Başkan Aktaş’a Bursa silüetli plaket

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş da, Bursa Fan Club’ın yeni Başkanı Selim Yedikardeş’e ve yeni yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun dileklerini ileterek, görevlerinde başarılar diledi. Bursa için dertlenen kişilerle bir arada olmaktan, beraber ortak projeler üretmekten her zaman memnuniyet duyacağını ifade eden Başkan Aktaş, Bursa için ‘canla başla’ çalıştıklarını vurguladı. Ziyaretin sonunda, Bursa Fan Club Başkanı Selim Yedikardeş, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’a günün anısına Bursa silüetli özel bir plaket takdim etti.


GALERİ